Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Prezentačné dni

PREZENTAČNÉ DNI OBCE
MIEZGOVCE


Tento projekt je spolufinancovaný
Európskymi spoločenstvami

Program Iniciatívy Spoločenstva
INTERREG III A SR - ČR


   


        Obec Miezgovce vypracovala projekt zameraný na cezhraničnú spoluprácu s Českou republikou a rozvoj turizmu pod názvom „Prezentačné dni obce Miezgovce“. Na realizácii projektu sa spolupodieľajú Európske spoločenstvá. Finančný príspevok na tento projekt bude čerpaný zo štrukturálneho fondu ERDF Program Iniciatívy Spoločenstva INTERREG IIIA SR – ČR. 
     Zahraničným partnerom tohoto projektu je obec Ratíškovice z mikroregiónu Nový Dvúr. Domácimi partnermi sú mikroregión Bánovecko, mikroregión Pobebravie a mikroregión Uhrovská dolina. Spoločne je do tohoto projektu zapojených 26 obcí. 
     Cieľom tohoto projektu je upútanie záujmu zahraničných investorov a nových podnikateľských subjektov. Tento cieľ chceme dosiahnuť prostredníctvom prieskumu trhu, spracovaním štúdií a analýz pre infraštruktúru životného prostredia a turizmu malého rozsahu, výrobou a distribúciou rôznych propagačných materiálov o obci, spracovaním dokumentárneho filmu, ako i dobrou propagáciou a reklamou v médiách.
     Projekt bude realizovaný v priebehu rokov 2005 a 2006. Začiatok realizácie projektu formou predstavenia sa obce Miezgovce a všetkých troch mikroregiónov sa uskutočnil v dňoch 25. – 28. augusta 2005.  
     Oficiálne otvorenie projektu sa uskutočnilo dňa 26. augusta 2005 o 16.00 hod. v obci Miezgovce. Otvorenia projektu sa zúčastnilo cca 200 pozvaných hostí, zástupcovia jednotlivých ministerstiev SR, veľvyslanectva ČR, poslanci europarlamentu a parlamentu SR, poprední predstavitelia nášho regiónu, Trenčianskeho samosprávneho kraja, zástupcovia samospráv, cirkvy, podnikatelia a občania.

 

Fotografie si môžete pozrieť  vo fotogalérii.


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka